Congresul Național al Societății Române de Diabet, Nutriție și Boli Metabolice, ediția 2025 în data de 21 – 24 mai 2025
Congresul Național al Societății Române de Diabet, Nutriție și Boli Metabolice se adresează medicilor rezidenți, specialiști si primari din specialitatea diabet, nutriție și bolile metabolice, precum și medicilor din specialități conexe diabetului zaharat
Evenimentul va include în program sesiuni științifice captivante, workshop-uri interactive, prezentări de lucrări de cercetare originale și va oferi participanților acces la informații relevante și actualizate, furnizate de lideri de opinie recunoscuți la nivel național și invitați de la nivel internațional.